حرف و حدیثهای جديد در خصوص خطرات خرید ملک در ترکیه

· خرید ملک در ترکیه

شما می دانید که فرد متقاضی با خرید خانه از ترکیه سندی به رنگ قرمز دریافت خواهد کرد در زمینه چگونگی انتقال سند باید نکاتی را مد نظر قرار داد ابتدا قولنامه ای در بنگاه تنظیم می شود ولی این برگه صرفا نمی تواند اثبات کند که شما قانونا صاحب ملک هستید تنها در موردی که این روند در دفتر اسناد رسمی انجام شود مورد اعتماد است.

 مورد صدور سند های آبی صرفا برای زمین هایی است که دارای مجوز ساخت نیستند و سند با رنگ قرمز را برای زمین هایی صادر می کنند که مسکونی هستند و میشود در آنها ساخت و ساز انجام داد. همچنین بدون اخذ وام نیز میتوانید در تعداد زیادی از پروژه ها ملک را خریداری کنید و سپس به دفتر پروژه اقساط پرداخت کنید.

 

در زمینه اینکه روی ملک خریداری شده توسط شما،محدودیت هایی مثل رهن بانک و سایر طلبکاران مالک فعلی وجود دارد یا خیر، تحقیق کنید. درمطلب کامل  بیشتر به این این مطلب  پرداخته شده و اکثر سوالات مراجعین و موکلین  برطرف شده است. چنانچه  قصد کسب اطلاع بیشتر در این زمینه  دارید حتما به وبسایت ما مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید.مجموعه وکلای مهاجرت ایران با بهره مندی از بهترین وکلا ، بهترین خدمات را در این مورد  ارائه می دهد. اشخاص متقاضی در تورهای بازدید از پروژه ها شرکت می کنند این سفر به منظور بازدید از پروژه های در دست ساخت و یا بهره برداری شده در ترکیه انجام می شود خریدار برای موجب جلوگیری از خطرات ملک در ترکیه و کسب اطمینان از نحوه معامله در قالب سفری کاری و تجاری به این کشور وارد شده و با استقبال و راهنمایی عوامل معامله و موسسه حقوقی رو به رو خواهد شد و در هتلی مستقر می شود.

در باب خطرات خرید ملک در ترکیه

بازرس های دولتی و مسئولین مربوطه با این آژانس های غیر مجاز برخورد خواهند کرد ولی در بعضی موارد با جلب اعتماد و کسب وجوه زیادی از سرمایه های مردم پول های های هنگفتی را به جیب می زنند و با جابه جا شدن و تعطیل کردن این دفاتر سوری از دسترس خارج می شوند. چون مهاجران در این نوع طرح، سرمایه هنگفتی را به یکباره وارد اقتصاد ترکیه میکنند. 

چند نوع سند در ترکیه و در خرید ملک در ترکیه وجود دارد؟ بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط سازمان آمار ترکیه، ۵ شهر استانبول، آنتالیا، بورسا، آنکارا و یالووا تمرکز سرمایه گذاران خارجی ملک و املاک را بیشتر از سایر شهرهای این کشور به خود جلب کرده اند. در این ۷۸۳٬۳۵۶ کیلومتر مربع در سال 2020 در حدود 84 میلیون نفر زندگی میکنند که مذهب بیشتر آنها مسلمان سنی و حدود 15 تا 25 درصد مذهب علوی دارند. 

بیشترین رونق اقتصادی ترکیه از راه گردشگری است که بیش از 40 میلیون نفر هر سال به استانبول و دیگر شهرها سفر میکنند، اما چرخ اقتصادی ترکیه از طریق تولید پوشاک، مواد اولیه، تجهیزات و حمل و نقل نیز میچرخد. روش انتقال بعدی روش بهره گیری از نقل و انتقال به روش حساب پی پال است این روش هم از نظر امنیت در سطح خیلی خوبی قرار دارد و میشود با استفاده از این روش به راحتی و با سرعت عمل نقل و انتقال پول را انجام داد. 

به هر صورت در وبسایت ما با موشکافی  بیشتر به بررسی  این مطلب   پرداخته شده است. حتما در وبسایت ما ببینید. شرکت توسعه سرمایه گذاری اینوستایم  با بهره مندی از بهترین وکلا ، کامل ترین سرویسها را در این خصوص  ارائه می دهد. البته چنانچه قصد فروش هم داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید ولی شهروندی شما باطل می شود.

با خرید خانه در ازمیر هر روز، میتوانید غذاهای مختلفی را انتخاب کنید، چه غذاهای لذیذ در یک رستوران 5 ستاره و چه غذاهای خیابانی معمولی از 1 فروشنده. پیش از این، سیدمحمد مرتضوی، عضو هیأت مدیره کانون سراسری انبوهسازان نیز با بیان اینکه قوانین ملکی ترکیه جانبدارانه است و در جهت حمایت از سرمایهگذاران خارجی نیست، گفته بود: در دورهای که خرید ملک رونق گرفت و آمار صعودی بود، ترکیه یکسری قوانینی را در حمایت از مردم خود و در مواجهه با سرمایه گذاران خارجی وضع کرد که خریدار تا ۳ سال بعد از زمان خرید، امکان فروش ملک را نداشته و در صورت فروش هم فقط باید ملک خود را به اتباع ترکیه بفروشد. قانون وراثت در ترکیه برای خارجی ها بدین صورت است که بعد از فوت فرد تمام دارایی ها و ملک های شخص به اشخاص درجه 1 تقسیم میشود. این در حالی است که خرید خانه در ازمیر شما را از سواحل شن و ماسهای زیبا برخوردار میکند.

 در این مقاله تمامی قیمتها و فایل های خانه ها را بررسی کردیم. بدون شک خانه ای که در ترکیه مناسب است، یا وام آن پرداخت نشده است یا دارای مالیات و بدهی به دولت است. با خرید ملک در ازمیر میتوانید از تجارت سودآور، سرمایهگذاری دائم، لذت بردن از طبیعت، تجربه ساحلنشینی و … بر همین اساس پست امروز خود را می خواهیم به خطرات سرمایه گذاری در ترکیه اختصاص دهیم تا افراد پیش از این که سرمایه خود را به این کشور ببرند با خطرات ناشی از آن نیز بیشتر آشنا شوند و با دیدی بازتر سرمایه گذاری کنند.

آژانس های مسافرتی در داخل کشورمان وجود دارد که در امر خرید و فروش ملک در ترکیه اقدام می کنند این شرکت های توریستی عملا خود را واسطه گر معرفی کرده و در این عرصه فعالیت غیر مجاز دارند. این منطقه در حال رشد است و نکات منفی آن : 1- شیب زیاد خیابانها است چون بر روی کوه واقع شده است - 2- بدلیل وجود سایت زباله ازمیر در پشت کوه های آن هر از گاهی که جهت باد عوض می شود بوی بد زباله به مشام می آید. حتما قبل از زمان انتقال سند مالکیت درخواست خود را به اداره ی ثبت اسناد ارائه دهید. بله. با اجاره خانه در ترکیه به شما اقامت 1 ساله توریستی داده میشود. پس در صورتیکه خانه ای یا ملکی در ترکیه مقرون به صرفه فروخته شد بی تردید مشکلی دارد به عنوان نمونه یا وام آن پرداخت نشده، یا مالیات به دولت دارد یا از نظر سند مالکیت دارای ایراد است. کمترین بهای پرداختی برای خانههای این محدوده 55000 یورو است. زیرا برخی از دولت ها اموال خریداران خارجی را تصرف می نماید یا با اعمال سیاست هایی محدود کننده مانع از توسعه و رشد ملک خریداری شده آنها می گردند که باعث ایجاد خسارت مالی می شود.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly